DULEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení občané - zákazníci,

Je smutnou skutečností, že jsou legálně na trhu již řadu let „firmy“, které používají k reklamě a působení na zákazníky buď účelově zmanipulované či zavádějící argumenty nebo uvádí zákazníka v omyl!

Tyto subjekty používají ke své činnosti letáky, podobné těmto na obrázku! Nejdůležitější je fakt, že se zde odkazují na stránky Ministerstva Vnitra ČR a na prevenci kriminality. Odkaz na stránky MVČR je jednak nefunkční a program „Bezpečný Byt“ není vůbec podporovaným programem ze strany státu.

Informace obsažené v letácích a na stránkách těchto subjektů jsou účelově neúplné, nabízené produkty buď nemají platné certifikáty průlomových zkoušek dle ČSN EN 1627:2012 a příslušnou RC třídu nebo jsou nedohledatelné a také značně předražené.

Nejpodstatnější je ovšem způsob, jakým tyto subjekty provádí svoji činnost! V žádném případě se kvalitní mechanické zabezpečení bytu, majetku, domu neprovádí na chodbě mezi dveřmi prostřednictvím podomního prodejce!

Nýbrž v kamenné prodejně seriozní firmy s doložením veškeré certifikace a oprávnění k provádění takové činnosti, včetně následné záruky a servisu.

Proto doporučujeme všem občanům České Republiky, NEREAGUJTE NA TYTO VÝZVY, NEKONTAKTUJTE OSOBY UVEDENÉ NA TĚCHTO LETÁCÍCH! Nepodlehněte tlaku, který na vás mezi dveřmi vyvíjí. Nejedná se seriozní činnost.

varování

Zpět na úvod