Nouzové otevírání a klíčová služba - Ostrava, Frýdek-Místek a okolí

Otevření nejen zabouchnutých dveří

  • Otevírání bytových dveří
  • Otevření zamčeného bytu
  • Otevírání bezpečnostních dveří a zámků
  • Otevírání dřevěných euro dveří
  • Otevírání plastových dveří

Pokud se dostanete do této nepříjemné situace, v žádném případě se nepokoušejte svépomocí či násilným způsobem dveře otevřít a vyčkejte na příjezd profesionála. Zpravidla se touto snahou zámek poškodí a zámkaři tím můžete značně zkomplikovat otevření, čímž se úkon také prodraží.


Veškeré opravy a výměny zámků řešíme v nejbližším možném termínu.
Provádíme také nouzové otevírání automobilů všech značek.

Emergency apartment doors opening - Locksmith - EN version

Otevírání ostatních zámků

  • Otevření trezorů a pokladen
  • Otevření domovních schránek
  • Otevírání skříní, zásuvek apod.
  • Otevírání jakýchkoliv mechanických zámkových systémů

Naše servisní vozidlo

servisní vozidlo nouzového otevírání
Při nouzovém otevření dveří, které je součástí naší klíčové služby, jsme vázáni mlčenlivostí a proto je vyloučen bezprostřední vizuální kontakt zákazníka s prací zámkaře.

Poskytujeme také asistenční služby pojišťovnám, u kterých máte sjednané například pojištění domácnosti, které pokrývá také výjezd k havarijním situacím nouzové otevření dveří či opravě zámku.

Můžete se spolehnout na profesionální přístup zámkaře, který má za cíl provést nouzové otevírání bez poškození, nebo jej minimalizovat s ohledem na stav dveří a zámku.

Otevírací služba, kterou poskytuje fa Záviš, vám vyřeší nejen nouzové otevírání bytových dveří, ale také řeší profesionální otevírání ostatních zámků.

Jsme členy asociací profesionálních zámkařů

Logo AZKS Logo CLA

Dostupnost

Bohumín, Brušperk, Čeladná, Český Těšín, Frenštát pod Radhoštěm, Fryčovice, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Havířov, Hlučín, Jablunkov, Klimkovice, Kopřivnice, Ostrava, Ostravice, Petřvald, Příbor, Rožnov pod Radhoštěm, Rychvald, Šenov, Štramberk, Třinec, Vratimov, a okolí.
Ostrava: Hošťálkovice, Hrabová, Krásné Pole, Lhotka, Mariánské Hory a Hulváky, Martinov, Michálkovice, Moravská Ostrava a Přívoz, Nová Bělá, Nová Ves, Ostrava – Jih, Petřkovice, Plesná, Polanka nad Odrou, Poruba, Proskovice, Pustkovec, Radvanice a Bartovice, Slezská Ostrava, Stará Bělá, Svinov, Třebovice, Vítkovice.
Petřkovice u Ostravy, Nová Plesná, Stará Plesná, Antošovice, Heřmanice, Hrušov, Koblov, Kunčičky, Muglinov, Kunčice nad Ostravicí, Dolní Lhota, Horní Lhota, Olbramice, Stará Ves nad Ondřejnicí, Václavovice, Vřesina, Krmelín, Paskov, Lískovec, Sviadnov, Baška, Šilheřovice, Doubrava, Karviná, Orlová.