DULEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení občané - zákazníci,

Je smutnou skutečností, že jsou legálně na trhu již řadu let „firmy“, které používají k reklamě a působení na zákazníky buď účelově zmanipulované či zavádějící argumenty nebo uvádí zákazníka v omyl!

Tyto subjekty používají ke své činnosti letáky s nabídkou podomního prodeje.

Informace obsažené v letácích a na stránkách některých subjektů jsou účelově neúplné, nabízené produkty buď nemají platné certifikáty průlomových zkoušek dle ČSN EN 1627:2012 a příslušnou RC třídu nebo jsou nedohledatelné a také značně předražené.

Nejpodstatnější je ovšem způsob, jakým tyto subjekty provádí svoji činnost! V žádném případě se kvalitní mechanické zabezpečení bytu, majetku, domu neprovádí na chodbě mezi dveřmi prostřednictvím podomního prodejce!

Nýbrž v kamenné prodejně seriozní firmy s doložením veškeré certifikace a oprávnění k provádění takové činnosti, včetně následné záruky a servisu.

Proto doporučujeme všem občanům České Republiky, NEREAGUJTE NA TYTO VÝZVY, NEKONTAKTUJTE OSOBY UVEDENÉ NA TĚCHTO LETÁCÍCH! Nepodlehněte tlaku, který na vás mezi dveřmi vyvíjí. Nejedná se seriozní činnost.

V nařízení obce Frýdku-Místku č. 1/2004 Tržní řád, je zakázán podmní prodej. V případě, že se ve vašem domě nebo jeho okolí objeví letáky nabízející domovní prodej, můžete kontaktovat policii ČR s tím, že daná firma porušuje výše zmíněné nařízení.


Zpět